Rulette 0 Gelince-Gelirse?

Bir gün aklıma rulet sitesi açıp bir takım bilgiler vereceğim hiç gelmezdi. Hele ki oyunu bu kadar iyi rulette 0 gelince ne oluyor gibi şeyleri söyleyeceğimi hiç tahmin edemezdim doğrusu. Ama hayat işte, bazen sürprizlerinden size de sunabiliyor. Bunların içerisine ben de dahil oldum diyebilirim. Bu yüzden rulet oyuncularının aramalarını da göz önüne alarak dedim ki hemen bir şeyler yazayım. 0 sayısı her oyuncu için kabus olmuştur. Görüyorum ki bir de bu konu hakkında çok bilgi verilmemiş internet blog sayfalarında. Ama olsun, ben geldim ve buradayım. Artık rulete dair ne var ne yok buradan yani Reis’in rulet sitesinden bildireceğim. Tabi sadece vereceğim ve yazacağım şeyler 0 sayısı üzerine de olmayacak. Genel bilinmesi gereken detaylar da herkesin huzurunda yer alıyor olacak. Sıfır sayısı zaten bu oyunun en kara talihli şeklidir. Bu şu demek oluyor, ben rulet oynayıp da bu 0 rakamının ne işe yaradığını çözen çok kişi görmedim maalesef. O kadar değişken bir ödeme tablosu var ki hangisinden başlasam bilemedim. Burada kafa karıştıran bir diğer şey ise o ve 00 olarak ikiye ayrılan oyunlarda yer alan bir hali olmasıdır.

Rulette Kaç Sayı Var?, Rulette 0 Gelirse, Rulette 0 Gelince, Rulet 0 Kaç Katı Verir?

Buna İngilizce Single Zero ve Double Zero adı verilir. Double Zero yan, çift sıfır rakamları daha çok Amerikan Ruleti ve Fransız Ruleti’nde yer alan şeyler. Daha çok kumarhanelerde yer alanlar böyle oluyor. Büyük masalarda bahislerin yükselmesi için çift sıfır kullanılır. Avrupa Ruleti dediğimiz oyunda ise tek 0 vardır. Özellikle de online rulet sitelerinde daha çok bu oynandığı için oyuncuların karşısına tek sıfırlı masalar çıkıyor. Hep sorulur, 0 gelirse kaç katı verir diye. Ben de yazıyorum şimdi, sıfır gelince 1’e 18 verir. Eğer ki çift sıfırlı masada iseniz çift sıfır 1’e 35 verir. Ama bazı rulet sitelerinde tek sıfır da olsa çift sıfır da olsa 1’e 35 veriyor. Hatta bazıları 36 katı veriyor.

Rulette kaç sayı var diyenlere de belirtmiş olayım. 0 sayısı ile birlikte toplamda 37 sayı vardır. Masada çoğu zaman 0 rakamı sayılmadığı için 36 derler. Ama bu yanlıştır. Çift sıfırlı olduğu zaman 38 sayı olmuş olur o masada. Yeşil renk ile en uçta yer alır. Şimdi size verdiğimiz en iyi rulet oyun sitelerinde en yüksek bonus oranları ile harika bir canlı rulet keyfi yaşayabilirsiniz.

hititbet canlı rulet giriş

Beğenebileceğiniz diğerleri...

4 Yorumlar

  1. ack dedi ki:

    Paylaşımınızı hiç beğenmedim. Sırf laf kalabalığı olsun yazı uzasın diye yazmışsınız.

  2. Ümit dedi ki:

    Elıne saglık kardsm usanmadan yazmıssın o arkadas anlamadıgı konudan bılgılenıp tesekkur edecegıne laf kalabalıgı yapmıs.elıne saglık admın adamsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir