Basit Ama Etkili Rulet Taktikleri

Baya bir süredir rulet oynama taktikleri üzerine bir şeyler söylenmeye çalışılmaktadır. Bunları ise herkes görmektedir. Taktik konuları çok ince, narin ve kırılganlardır. Bunları incitmeden anlatmak gerekmektedir. Bir bakımda sizin de düşünceleriniz önemlidir. Kazanmak için neler yapmaktasınız? Ne gibi uygulamalarınız bulunmakta ve hangi sayılar ile oynamaktasınız? Uğurlu ve şanslı rakamlarınız var mı? Bunlar göz önünde bulundurulmalıdır. Bilmek istenilenlerin arasında olan şeylerden biri de şanslı rakamların bir kısmıdır. Bunlar da daha çok oyun içerisinde bulunmaktadır. Hemen hemen bütün taktikler denenmiştir bu zamana kadar. Hile yapılmaya da çalışılmıştır. Ama bu daha çok kumarhane ve gazino gibi yerlerde olmuştur. Çoğu kez kavga bile edilmiştir çünkü karşı tarafın her zaman hile yaptığı düşünülmüştür.rulet oynama taktikleri, Basit rulet taktikleri, Rulet oynama stratejisi

Basit rulet taktikleri birbirinden farklı olmaktadır. Kazanmak için ya taktik olması ya da hile denenmesi gerekmektedir. Burada taktikler ve hileler birbirlerinden çok farklı anlamlar taşımaktadır. Taktikler, rulette kazanabilmek için bazı yöntemlerin denenerek bulunabilmesi anlamına gelmektedir. Hileler ise, oyun içerisinde kural olmayan birkaç düşünceler ile veya aletler ve araçlar araya sokmaktır. Eğer hileye başvurulsa kraldan daha çok kralcılık yapılmış olur. Oyunda sizin gibi birçok kişi hile yapıyor olabilir. Bunun en büyük örneği gazinonun kendisi olmaktadır. Yani hileli bir ortamda siz mi kazanırsınız yoksa gazino size kayıp mı ettirir bu hiç belli olmaz. Bu sebeple hileden uzak durulması gerekmektedir. Kazanma yollarının çok farklı olmak zorundadır.

Rulet oynama stratejisi diye bir şey yoktur aslında. Şans en büyük faktör olmaktadır. Şansınız olmak durumundadır. Bazen öyle anlar gelmekte ki ne taktik ne de hile hiçbiri fayda etmemektedir. Oturup çok kızılsa da pes etmemek gereklidir. En iyi taktik ya da strateji adına bir şey yoktur. Hepsinin denenmesi gerekmektedir. Strateji geliştirmekte çok önemlidir. Bunu paylaşmak ise daha çok önemlidir. Bazen o kadar uğraşılıyor ki kafa bir yerden sonra durmakta oluyor. Bir oyun oynanıyorsa eğer oyunun içeriğine yönelik kazanma olasılıkları mevcuttur. Rulette nasıl kazanılır sorusunu bazı yönlerden bakarak cevaplamak gerekmektedir.

Beğenebileceğiniz diğerleri...

1 Yorum

  1. RÜKİYE İZAN dedi ki:

    oynamak ve cok kazanmak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir